درباره پارس استاک

 
پارس استاک فعالیت خود را در ایران از سال 1387 آغاز نموده و دفتر مرکزی آن در شهر تهران واقع می باشد. ماموریت ما ایجاد پل ارتباطی بین تولیدکنندگان، طراح های گرافیک، چاپخانه ها و هنردوستان ایرانی با بهترین عکس ها، تصاویر بُرداری و آثار هنری زیبا و باکیفیت از هزاران هنرمند و عکاس در سراسر ایران و جهان است. به دلیل محدودیت های موجود جهت استفاده از ایده های نوین تبلیغاتی خارجی، قیمت های بعضا بسیار بالای این نوع خدمات و فارسی بودن زبان اول کاربران ایرانی، پارس استاک افتخار دارد تا جدیدترین فایل های گرافیکی را با بهترین قیمت و در به صورت دانلود مستقیم لحظه ای به کاربران ارائه نماید. همچنین پارس استاک آمادگی دارد جهت فروش تصاویر زیبای عکاسان و همچنین فروش عکس آثار هنری هنرمندان ایرانی به صورت برون مرزی اقدام نموده و گامی در جهت ارائه هنر ایرانی به جهانیان بردارد.

برای اولین بار با ابتکاری خلاقانه و سرمایه گذاری کلان، نرم افزار مرورگر پارس استاک با قابلیت جستجوی آفلاین (بدون نیاز به اینترنت) توسط این شرکت در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفته است و دارای مجوزهای تاییدیه محتوای شورای عالی انفورماتیک و مرکز توسعه رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران می باشد که در صورت خرید کلکسیون کامل مربوط به هر سال میلادی همراه با لایسنس به کاربران ارائه می گردد. (درصورت نیاز به راهنمایی بیشتر در حوزه مرورگر پارس استاک می توانید با شرکت تماس بگیرید)

کلیه حقوق و امتیاز این وب سایت و دارنده نماد مربوط به شرکت پارس طرح رایان سامانه و با مجوز مرکز توسعه فن آوری و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحت عنوان نشر دیجیتال است و لوگوی ساماندهی طلایی در تمامی صفحات معتبر است.  
فعالیت این مجموعه نشر دیجیتال مبتی بر حامل و برخط می باشد و حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.


تماس با پارس استاک و پل های ارتباطی

 


لیست قیمت ها
عکس گرافیک تصاویر پریمیوم کلکسیون ها هنرمندان ایرانی کسب درآمد از فروش تصاویر 021 91035845 تماس با ما