درباره پارس استاک

پارس استاک یک وب سایت و برند (نام تجاری) ثبت شده در مالکیت شرکت پارس طرح رایان سامانه مرتبط با حوزه نشر دیجتال است که فعالیت خود را در ایران از سال 1390 آغاز نموده و دفتر مرکزی آن در شهر تهران واقع می باشد. ماموریت ما ایجاد پل ارتباطی بین تولیدکنندگان، طراح های گرافیک، چاپخانه ها و هنردوستان ایرانی با بهترین عکس ها، تصاویر بُرداری و آثار هنری زیبا و باکیفیت از هزاران هنرمند و عکاس در سراسر ایران و جهان است. به دلیل محدودیت های موجود جهت استفاده از ایده های نوین تبلیغاتی خارجی، قیمت های بعضا بسیار بالای این نوع خدمات و فارسی بودن زبان اول کاربران ایرانی، پارس استاک افتخار دارد تا جدیدترین فایل های گرافیکی را با بهترین قیمت و به صورت دانلود مستقیم لحظه ای به کاربران ارائه نماید. همچنین پارس استاک آمادگی دارد جهت فروش تصاویر زیبای عکاسان و همچنین فروش عکس آثار هنری هنرمندان ایرانی به صورت برون مرزی اقدام نموده و گامی در جهت ارائه هنر ایرانی به جهانیان بردارد.
 
برای اولین بار با ابتکاری خلاقانه و سرمایه گذاری کلان، بخش کلکسیون های VIP برای دسترسی کاربران حرفه ای و تولیدکنندگان عمده محصولات دکوراتیو، آژانس های تبلیغاتی و همچنین پوشاک ابداع و برنامه نویسی شده است. این کلکسیون ها و تصاویر منتخب آنها در دسترس عموم نیست به همین منظور برای کاربران حرفه ای جذابیت بیشتری خواهد داشت. (درصورت نیاز به راهنمایی، مشاوره، دسترسی بیشتر به بخش کلکسیون های VIP پارس استاک می توانید با شرکت تماس بگیرید)
 
کلیه حقوق و امتیاز این وب سایت و دارنده نماد مربوط به شرکت نشر دیجیتال پارس طرح رایان سانامه و با مجوز مرکز توسعه فن آوری و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحت عنوان نشر دیجیتال است و لوگوی ساماندهی طلایی در تمامی صفحات معتبر است.

فعالیت این مجموعه نشر دیجیتال مبتی بر حامل و برخط می باشد و حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.


تماس با پارس استاک و پل های ارتباطی

 


لیست قیمت ها
هنرمندان ایرانی کسب درآمد از فروش تصاویر 021 28428845 تماس با ما بلاگ پارس استاک