شرایط استفاده از وب سایت


قبل از هر چیز متذکر می شویم که این وب سایت صرفا جهت ایرانیان داخل کشور طراحی شده و تنها به ایشان خدمات ارائه می نماید. جهت خرید و استفاده از تصاویر باید وجه را به ریال پرداخت نمایید و مجوز دانلود، چاپ و استفاده از این تصاویر فقط در کشور ایران خواهید داشت. لذا اگر در خارج از کشور ایران قصد خرید تصاویر را دارید باید استحضار داشته باشید که هیچ پشتیبانی و مسئولیتی متوجه وب سایت پارس استاک نخواهد بود.

پارس استاک یک وب سایت دانلود تصاویر مستقل است که بر اساس تصمیمات هیئت موسس اداره میگردد و روال کاری آن کاملا متفاوت از وب سایت های دیگر است. پس از هرگونه مقایسه خدمات ما با سایر وب سایت ها بپرهیزید. همچنین متذکر می شویم که ما هیچ محصول فیزیکی یا کالا برای فروش و ارسال برای شما نداریم. تمامی تصاویر به صورت فایل اصلی به منظور استفاده در پروژه های چاپ و تبلیغات، تولید محصولات دکوراتیو و استفاده در نشر دیجیتال ارائه می گردند.
 
استفاده از این وب سایت کاملا رایگان است و شما تنها برای دانلود و استفاده از تصاویر نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت. این قوانین و شرایط استفاده از وب سایت برای ایجاد آسودگی و تسهیلات مناسب برای شما کاربر گرامی در هنگام استفاده از منابع و امکانات وب سایت ایجاد شده است. شما می بایست قبل از ثبت نام و استفاده از منابع این شرایط و قوانین را به همراه سیاست حفظ حریم خصوصی مطالعه نمایید. زیرا ثبت نام و خرید از وب سایت به منزله تایید قوانین وب سایت می باشد. کلیه تصاویری که در وب سایت قرار می گیرد جزء دارایی های وب سایت تلقی می گردند و استفاده از آنها به منظور سوء استفاده و یا فروش بدون مجوز رسمی از این شرکت در فروشگاه های حقیقی و یا وب سایت های دیگر غیر قانونی می باشد و به طور قانونی توسط وکیل پایه یک شرکت پیگیری خواهد شد.
 
تغییرات، تعهدات و اطلاع رسانی
 
وکلای حقوقی شرکت، قوانین استفاده از وب سایت را به طور کامل تدوین نموده اند که کوچکترین شاعبه ای برای مخاطبان در پی نداشته باشد. این قوانین می توانند در فواصل زمانی در آینده بروزرسانی شوند. هرگونه تغییر در ساختار بخش کاربری وب سایت اعم از حذف یا ویرایش یا اضافه کردن با هماهنگی و اطلاع رسانی به کاربران انجام خواهد شد که در این صورت در پنل کاربری تان پیامی دریافت خواهید کرد که شما را در جریان تازه ترین تغییرات قرار می دهد. (عدم دریافت پیام به معنی عدم تغییر قوانین وب سایت از زمان ثبت نام و ورود شما است.) 
 
وب سایت پارس استاک خود را ملزم به رعایت قوانین ملی و مذهبی دانسته و همواره می کوشد تا به هیچ عنوان از مواردی که شامل مضامینی چون : اهانت، تبلیغات، مسائل جنسی، اعتقادی و مذهبی، سیاسی و مواردی که با قوانین کشور ایران تضاد دارند استفاده ننمایید.

کلیه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام در وب سایت وارد می کنید اعم از شخصی و خصوصی،در پایگاه داده وب سایت قرار گرفته و نگهداری می شود. مدیران وب سایت نیز متعهد شده اند که حریم خصوصی اطلاعات شما را رعایت نموده و از قرار دادن اطلاعات شخصی شما اعم از شماره تلفن و یا ایمیل و مسائل مربوطه به اشخاص و یا شرکتهای ثالث بدون هماهنگی شما خودداری نمایند.

شماره همراه و آدرس ایمیل صرفا به عنوان تایید اطلاعات ثبت نامی شما و همچنین ارسال مطالب و رخداد های جدید وب سایت اعم از ارائه هدایای هفتگی رایگان برای شما استفاده می شود. ارسال مجدد رمز عبور در هنگام فراموشی رمز عبور نیز یکی دیگر از موارد کاربرد شماره موبایل می باشد.
 
لطفا در نظر داشته باشید که مدت زمان اشتراک شما مشخص است و به هیچ عنوان امکان تمدید آن وجود نخواهد داشت. پس قبل از انتخاب و خرید اشتراک حتما به زمان اعتبار آن دقت نمایید.
 
 
تمامی اشتراک های خریداری شده توسط کاربران اعم از اشتراک های عمومی، اشتراک های پریمیوم و حتی اشتراک های کلکسیون های وی آی پی با علم و آگاهی ایشان بوده و پس از خرید هیچگونه تغییری چه از نظر مالی و چه از نظر زمانی با درخواست کاربر اعمال نخواهد شد و کاربر موظف است به تعهدات خود در قبال سفارش و یا خرید اشتراک عمل نماید. 
 
مبنای خرید از پارس استاک، پرداخت وجه است و نه دانلود تصاویر، پس به محض پرداخت وجه کاربر تایید میکند که اشتراک مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کرده است و چون در انتخاب این اشتراک اختیار تام داشته است امکان درخواست تغییرات مورد تایید نخواهد بود. لطفا در انتخاب نوع اشتراک، زمان و تعداد تصاویر قبل از خرید دقت لازم را مبذول فرمایید.
 
شما به عنوان کاربر، ثبت نام کننده و یا مشتری وب سایت پارس استاک متعهد میشوید که نحوه استفاده از فایل های پارس استاک را به خوبی می دانید. لیکن پارس استاک وظیفه ای برای انجام ویرایش، ارسال فایل در شبکه های اجتماعی، طراحی، تغییر اندازه تصویر، افزایش کیفیت تصاویر بر اساس نیاز شما را ندارد.
در صورتیکه نحوه استفاده از فایل های استاندارد گرافیکی پارس استاک را نمی دانید لطفا از یک طراح حرفه ای کمک بگیرید و از درخواست های اینگونه از بخش فروش و پشتیبانی شرکت خودداری نمایید.
 
تصاویر و پروژه های گرافیکی موجود در وب سایت پارس استاک به طور دقیق ممیزی و بررسی شده است و با فرمت درست روی وب سایت قرار گرفته است. نوع تصاویر اعم از عمومی و پریمیوم نیز در وب سایت درج گردیده است که بنا به شرایط مختلف و تحت نظر کارشناسان پارس استاک میتواند تغییر کنید. به عنوان مثال تصاویر عمومی که پس از مدتی توسط افراد زیادی خریداری و دانلود می شوند به پریمیوم تبدیل خواهند شد.
 
دانلود مجدد فایل های خریداری شده
 
همچنین کاربران گرامی می توانند تصاویری که از طریق اشتراک خود دانلود می کنند تا ده روز پس از اتمام اشتراک به طور رایگان دانلود مجدد نمایند.
 
صدور صورتحساب و مالی
 
تمامی فاکتورهای صادر شده به صورت تجمیعی ثبت شده و سند میخورد اگر به هر نحوی برای کسب و کار خود نیاز به فاکتور رسمی دارید ابتدا باید با نام شرکت خود ثبت نام و خرید را انجام دهید و تا 24 ساعت پس از خرید مهلت دارید این موضوع را از طریق تماس با ما و پر کردن فرم و همچنین ارائه دقیق کد اقتصادی و شناسه ملی و تمامی اطلاعات هویتی کسب و کار خود به انضمام نشانی، تلفن و کدپستی ما را در جریان بگذارید. فاکتورهای صادر شده درهفته اول ماه بعد تنها به نماینده شرکت تحویل داده خواهد شد. همچنین نماینده می بایستی جهت مهر کردن نسخه دوم فاکتور صادر شده توسط فروشنده، مهر شرکت خود (خریدار) را در هنگام دریافت فاکتور به همراه داشته باشد.
 
 شرایط گارانتی و بازپرداخت وجه
 
تمامی تصاویری که در وب سایت پارس استاک موجود است از لحاظ کیفیت دارای گارانتی می باشند و ما ضمانت میکنیم بزرگترین و باکیفیت ترین سایز آن تصویر را ارائه میدهیم. پس با خیال راحت می توانید اشتراک خود را فعال نموده و استفاده نمایید.
در صورت عدم رضایت از کیفیت تصاویر به هر دلیلی، ابتدا مشکل را با کارشناسان پشتیبانی مطرح سازید زیرا در کمترین زمان سعی در رفع موضوع و یا جایگزینی تصویر مورد نظر خواهیم نمود. درخواست جایگزینی تصویر باید به صورت مکتوب و از طریق بخش تماس با ما ارسال شود تا کارشناسان بخش فنی اقدامات لازم را مبذول نمایند. و اگر پس از ارسال درخواست مکتوب کاربر، شرکت به هر نحوی نتواند مشکل را ظرف مدت 72 ساعت کاری حل نماید و یا تصویر جایگزین برای کاربر ارسال کند. وجه پرداختی به ازای آن یک تصویر به حساب مشترک عودت داده خواهد شد.
شایان به ذکر است که سایر دلایل مطرح شده از جانب مشتری مانند لغو خرید، عدم دانلود و یا تغییر نظر، جهت عودت وجه قابل قبول نخواهد بود.
حتما قبل از خرید به ابعاد، فرمت، پسوند و حجم تصاویری که دانلود می کنید دقت نمایید!
 
همانگونه که در ابتدا توضیح داده شد وب سایت پارس استاک مرجع دانلود تصاویر و فایل های نشر دیجیتال است، اگر  کاربر در سیستم پرداختی انجام دهد و سپس اقرار نماید که مثلا فکر میکرده که کالا دریافت میکند یا برایش سوء تفاهم شده، چنانچه هیچ دانلودی انجام نداده باشد، پس از کسر مبالغ کسورات قانونی مانند مالیات و کارمزد بانکی از مبلغ پرداختی ایشان، وجه باقیمانده به حساب ایشان عودت داده خواهد شد.
 
همکاری با اساتید و هنرمندان برجسته ایرانی
 
وب سایت پارس استاک با راه اندازی بخش سابمیت اقدام به حمایت از هنرمندان ایرانی و آثار ایشان نموده است که میتواند برای ایشان به لحاظ برندینگ، اطلاع رسانی، گالری آنلاین همیشگی از آثار و در نهایت درآمدزایی به ایشان فرصت خوبی را ایجاد نماید. خدمات این بخش از وب سایت به صورت رایگان در اختیار اساتید قرار میگیرد و تا همیشه میتواند به صورت رایگان ادامه یابد. ولی در صورت تمایل به قطع همکاری از سوی هنرمند تمامی هزینه ها پس از برآورد کارشناسی از هنرمند اخذ میگردد.
هزینه خدمات به شرح زیر است که در فواصل زمانی می تواند بروزسانی شود: (آخرین بروزرسانی در تاریخ 10 مرداد 1398)
  • عکاسی حرفه ای به ازای هر طرح 500.000 تومان
  • اسکن حرفه ای هر اثر 300.000 تومان
  • هزینه ایاب و ذهاب اکیپ برای بستن قرارداد یا عکاسی یا ... در تهران تا دو ساعت 1.200.000 تومان
  • عکاسی از هنرمند همراه با طراحی و روتوش به ازای هر فریم 750.000 تومان
  • فیلمبرداری از نمایشگاه و گالری آثار هنرمند و ساخت کلیپ معرفی 15.000.000 تومان
  • فیلمبرداری و مصاحبه با هنرمند تا 2 دقیقه 12.000.000 تومان
  • ایجاد صفحه گالری هنرمند در وب سایت پارس استاک 2.500.000 تومان
  • معرفی هنرمند در صفحات شبکه های اجتماعی به ازای هر پست 500.000 تومان
  • درج و شناسنامه سازی تصویر هر اثر 250.000 تومان
  • سایر خدماتی که نیاز به کارشناسی دارند حسب مورد قیمتگذاری میشود
نکته مهم: تمامی این خدمات تا زمان همکاری هنرمند با پارس استاک به صورت رایگان در اختیار ایشان خواهد بود.
 
به جهت حمایت از هنرمندان ایرانی که در پارس استاک آثار خود را منتشر میکنند کاربران گرامی باید بدانند که استفاده از این تصاویر برای چاپ و تولید شامل موارد زیر می باشد و تخطی از آن موجب پیگرد قانونی و دریافت ضرر و زیان از کاربر خواهد بود:
1. چاپ هر اثر در قطع 150 در 100 سانتیمتر یا کوچکتر از آن به منظور تابلو و 400 در 300 سانتیمتر برای پوستر دیواری و یا پرده و سرویس خواب فقط یک عدد مقدور است. برای تعداد چاپ بیشتر باید از شرکت مجوز جداگانه اخذ شود.
2. برای چاپ کتاب، کتابچه، انواع دفتر، کارت پستال، پاکت و سایر مرسولات چاپی تا قطع A3 ، کاربران تنها میتوانند اقدام به چاپ تعداد 10 عدد از هر کار نمایند. تعداد بیشتر از 10 نیاز به اخذ مجوز انتشار از شرکت دارد.
3. سایر موارد مانند تولیدات کوسن، روبالشتی ، تیشرت، حوله، پارچه کوچک و ... نیز تا تعداد 10 عدد بلامانع میباشد.
 
برای دریافت مجوز و رضایتنامه قانونی از هنرمند برای چاپ و تولید در تعداد بالاتر خواهشمند است با شرکت در تماس باشید.
 
 
لطفا قسمت قوانین و شرایط کامل استفاده از وب سایت و سیاست حفظ حریم خصوصی را ملاحظه نمایید.
همچنین برای اطلاعات بیشتر به بخش سئوالات متداول مراجعه نمایید.

لیست قیمت ها
هنرمندان ایرانی کسب درآمد از فروش تصاویر 021 28428845 تماس با ما بلاگ پارس استاک