شرایط استفاده از وب سایت


قبل از هر چیز متذکر می شویم که این وب سایت صرفا جهت ایرانیان داخل کشور طراحی شده و تنها به ایشان خدمات ارائه می نماید. جهت خرید و استفاده از تصاویر باید وجه را به ریال پرداخت نمایید و مجوز دانلود، چاپ و استفاده از این تصاویر فقط در کشور ایران خواهید داشت. لذا اگر در خارج از کشور ایران قصد خرید تصاویر را دارید باید استحضار داشته باشید که هیچ پشتیبانی و مسئولیتی متوجه وب سایت پارس استاک نخواهد بود.

پارس استاک یک وب سایت مستقل است که بر اساس تصمیمات هیئت موسس اداره میگردد و روال کاری آن کاملا متفاوت از وب سایت های دیگر است.
 
استفاده از این وب سایت کاملا رایگان است و این قوانین و شرایط استفاده از وب سایت برای ایجاد آسودگی و تسهیلات مناسب برای شما کاربر گرامی در هنگام استفاده از منابع و امکانات وب سایت ایجاد شده است. شما می بایست قبل از ثبت نام و استفاده از منابع این شرایط و قوانین را به همراه سیاست حفظ حریم خصوصی مطالعه نموده و با آنها موافقت نمایید. کلیه تصاویری که در وب سایت قرار می گیرد جزء دارایی های وب سایت تلقی می گردند و استفاده از آنها به منظور سوء استفاده و یا فروش بدون مجوز رسمی از این شرکت در فروشگاه های حقیقی و یا وب سایت های دیگر غیر قانونی می باشد و به طور قانونی توسط وکیل پایه یک شرکت پیگیری خواهد شد.

مسئولین وب سایت هیچگونه تغییری در ساختار بخش کاربری وب سایت اعم از حذف یا ویرایش یا اضافه کردن را بدون هماهنگی و اطلاع رسانی به کاربران انجام نخواهند داد بنابراین لازم است که هر چند وقت یکبار از قوانین و شرایط استفاده از وب سایت بازدید نموده و از آخرین تغییرات و اطلاعات مربوطه اطلاع حاصل نمایید.

وب سایت پارس استاک خود را ملزم به رعایت قوانین ملی و مذهبی دانسته و همواره می کوشد تا به هیچ عنوان از مواردی که شامل مضامینی چون : اهانت، تبلیغات، مسائل جنسی، اعتقادی و مذهبی، سیاسی و مواردی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران تضاد دارند استفاده ننمایید.

کلیه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام در وب سایت وارد می کنید اعم از شخصی و خصوصی،در پایگاه داده وب سایت قرار گرفته و نگهداری می شود. مدیران وب سایت نیز متعهد شده اند که حریم خصوصی اطلاعات شما را رعایت نموده و از قرار دادن اطلاعات شخصی شما اعم از شماره تلفن و یا ایمیل و مسائل مربوطه به اشخاص و یا شرکتهای ثالث بدون هماهنگی شما خودداری نمایند.

آدرس ایمیل صرفا به عنوان تایید اطلاعات ثبت نامی شما و همچنین ارسال مطالب و رخداد های جدید وب سایت اعم از ارائه هدایای هفتگی رایگان برای شما استفاده می شود. ارسال مجدد رمز عبور در هنگام فراموشی رمز عبور نیز یکی دیگر از موارد کاربرد ایمیل می باشد.
 
همچنین کاربران گرامی می توانند تصاویری که از طریق اشتراک خود دانلود می کنند تا ده روز پس از اتمام اشتراک به طور رایگان دانلود مجدد نمایند.
 
لطفا در نظر داشته باشید که مدت زمان اشتراک شما مشخص است و به هیچ عنوان امکان تمدید آن وجود نخواهد داشت. پس قبل از انتخاب و خرید اشتراک حتما به زمان اعتبار آن دقت نمایید.
 
تمامی فاکتورهای صادر شده به صورت تجمیعی ثبت شده و سند میخورد اگر نیاز به فاکتور رسمی دارید ابتدا باید با نام شرکت ثبت نام و خرید را انجام دهید. فاکتورهای صادر شده در ابتدای ماه بعد تنها به نماینده شرکت تحویل داده خواهد شد. همچنین نماینده می بایستی جهت مهر کردن نسخه دوم فاکتور صادر شده مهر شرکت را در هنگام دریافت فاکتور به همراه داشته باشد.
 
شرایط گارانتی و بازپرداخت وجه:
تمامی تصاویری که در وب سایت پارس استاک موجود است از لحاظ کیفیت دارای گارانتی می باشند. پس با خیال راحت می توانید اشتراک خود را فعال نموده و استفاده نمایید.
در صورت عدم رضایت از کیفیت تصاویر به هر دلیلی، ابتدا مشکل را با کارشناسان پشتیبانی مطرح سازید زیرا در کمترین زمان سعی در رفع موضوع و یا جایگزینی تصویر مورد نظر خواهیم نمود. درخواست جایگزینی تصویر باید به صورت مکتوب و از طریق بخش تماس با ما ارسال شود تا کارشناسان بخش فنی اقدامات لازم را مبذول نمایند. و اگر پس از ارسال درخواست مکتوب کاربر، شرکت به هر نحوی نتواند مشکل را ظرف مدت 72 ساعت کاری حل نماید و یا تصویر جایگزین برای کاربر ارسال کند. وجه پرداختی به ازای آن تصویر به حساب مشترک عودت داده خواهد شد.
شایان به ذکر است که سایر دلایل مطرح شده از جانب مشتری جهت عودت وجه قابل قبول نخواهد بود. لطفا قبل از خرید دقت نمایید!
 
  لطفا قسمت قوانین و شرایط کامل استفاده از وب سایت و سیاست حفظ حریم خصوصی را ملاحظه نمایید.

لیست قیمت ها
عکس گرافیک تصاویر پریمیوم کلکسیون ها هنرمندان ایرانی کسب درآمد از فروش تصاویر 021 28 42 88 45 تماس با ما