راهنمای باز کردن فایل های فتوشاپ

همونطور که همه تون میدونید فایل های psd معروف ترین و پرکاربرد ترین فایل های لایه باز مورد استفاده در بین طراحان ایرانی هستن. البته در دنیا، فایل های ایندیزاین و وکتور از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

بگذریم، فایل های psd را باید با نرم افزار فتوشاپ (adobe photoshop) باز کنید البته نرم افزارهای دیگری هم تولید شدن برای این منظور ولی فتوشاپ نرم افزار رسمی و استاندارد این فایل هاست.

فتوشاپ در ایران به عنوان برترین و محبوبترین نرم افزار گرافیک و طراحی شناخته میشه به طوری که بیشترین محتوا، مطالب و کلاس های آموزشی رو به زبان فارسی در بین نرم افزارهای گرافیکی از آن خود کرده و کمتر طراحی رو میشناسیم که فتوشاپ روی سیستمش نصب نباشه.

پارس استاک هم سعی کرده با توجه به این میزان محبوبیت نرم افزار فتوشاپ، فایلهای استاندارد psd را در اختیار کاربران قرار بده. برای استفاده از فایل های لایه باز psd پارس استاک که به صورت psd دانلود میشوند فقط کافیست آنها را در روی کامپیوتر شخصی تون با فتوشاپ باز کنید و شروع به ویرایش و اعمال تغییرات نمایید ولی با توجه به سرعت نسبتا پایین دانلود در ایران، بیشتر فایل های psd پارس استاک به صورت فشرده شده با پسوند rar قابل دانلود هستند. لطفا پس از دانلود این فایلها ابتدا آنها را با نرم افزار winrar بازگشایی کنید (برای این منظور باید از نسخه نهایی نرم افزار winrar استفاده کنید) سپس فایل بازگشایی شده را با فتوشاپ باز کنید و ادامه ماجرا...

اگر نرم افزار فتوشاپ نسخه نهایی را ندارید و میخواهید دانلود کنید روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.google.com/search?q=دانلود+فتوشاپ

امیدواریم این آموزش براتون مفید بوده باشه

لیست قیمت ها
هنرمندان ایرانی کسب درآمد از فروش تصاویر 021 28428845 تماس با ما بلاگ پارس استاک